YELKENCİLER BAŞKAN OĞUZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Kadri Uçmak 2019-05-10T20:06:19+00:000000001931201905 0
YELKENCİLER BAŞKAN OĞUZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ali Rıza Mete Urla Yelken Gençlik ve Spor Klubü Milli Sporcuları Rasim Yaşar, Kaan Parlas, Okyanus Arıkan, Alp Namdar, Metehan Mete, Mustafacan Öztuncel, Mert Aydoğan ve Antrenörleri Gürbüz Arıkan ile Aysun Atay Arıkan 2019 yılı içinde aldıkları kupa, madalya ve ödüller ile Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’u ziyaret etti.

Yelken Kulübü Monaco Yacht Clup’ten Ocak ayında aldığı trofeyi bir ay sergilemesi için Başkan Oğuz’a bıraktı. Bu yıl 10.kez yapılan döner trofe 2020 yılında ki şampiyonaya kadar Yelken Kulübünde sergilenecek.

“GURUR DUYDUM”

Sporcuların başarıları ile gurur duyduğunu belirten Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz; Biz sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Tüm sporcularımız kendilerine Atamızın “Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim” sözünü parola edinmesi gerekir. Urlamız’ın rüzgârı bu spora da oldukça elverişli. İnanıyorum ki daha birçok başarılara imza atacaksınız. Elde etmiş olduğunuz başarılar beni çok mutlu etti. İnşallah birçok kupa ve madalyalar ile kentimizi yine gururlandıracaksınız” dedi.

Yorum Yaz »