U-17’LİLER; “BU GALİBİYETİMİZİ BAŞKANIMIZ SİBEL UYAR’A HEDİYE EDİYORUZ”

Kadri Uçmak 2019-01-11T11:14:29+00:000000002931201901 0
U-17’LİLER; “BU GALİBİYETİMİZİ BAŞKANIMIZ SİBEL UYAR’A HEDİYE EDİYORUZ”

İŞTE TARAFTAR İŞTE ŞAMPİYON

Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar’ın girişimleriyle 15 ay önce kurulan ve başarılarına her gün yenilerini ekleyen Urla Belediyespor Kulübü U-17 takımı kendi liginde şampiyon olup şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Kupa seremonisi bugün play-off maçı öncesi Balçova Belediyesi Stadyumu’nda gerçekleşti. Yapılan tören Urla Belediyesi Başkan Yardımcıları Ziya Çamsarılıoğlu ve Emine Sağlam Baş, Birim Müdürleri Güner Özlük, Yücel Işık ve İlhan Korkmaz katıldı.

Balçova Belediye Stadyumunda Güraltay Spor ile play-off maçında karşılaşan Urla Belediye Spor U-17 takımı rakibini 3-1 yenerek U-19 ligine çıkmaya hak kazandı.

Maçın son dakikasına kadar oyun üstünlüğünü koruyan Urla Belediye Spor’un golleri Erkin Şen, Polatcan Tunç ve Can Aksu’dan geldi.

Maç öncesi futbolculara destek mesajı gönderen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar; Farklı bir maç bizi bekliyor. Zafere giden yolda taşları ‘sabırla’ döşediniz. Kontrolü kaybetmeden ve hata yapmadan mücadele etmemiz gerekiyor. Bütün bir yıl bunu yaptınız ve inanıyorum ki yine yapacağız. Takım olursak, birbirinizin hatasını sahada kapatırsak ve doğru işler yaparsak yenemeyeceğimiz takım yok. Teknik kadro ve tüm urla bu maçı kazanacağımıza inanıyoruz. Sizler galibiyeti hak ediyorsunuz. Her zaman sizlere inandım. Bunu da her fırsatta dile getirdim ve gösterdim. Kazanın çocuklarım, çünkü bunu hakediyorsunuz. Hepinize başarılar” dedi.

Maçın ardından ise futbolcular, “Bu galibiyetimizi Başkanımız Sibel Uyar’a hediye ediyoruz. Başkanımız bize hep inandı, bizi her zaman destekledi. Daha alacağımız çok zafer, olacağımız çok şampiyonluk var” dediler.

Yorum Yaz »