KÜRESELCİLERİN AÇLIKLA TESLİM ALMA PROJELERİ

Kadri Uçmak 2018-10-04T22:58:37+00:000000003731201810 0
KÜRESELCİLERİN AÇLIKLA TESLİM ALMA PROJELERİ

Kadri Uçmak

İyi hatırlıyorum. Akp iktidar oldu, ilk yaptıkları icraatlarından biri; MERALARI köyde yaşayan vatandaşlarımızdan alıp, KENTLERE yakın olanlarını TOKİ için arsa üretmek oldu! KENTLERE uzak olan meraların özelliklerini kaybettirerek hayvancılığa ilk darbeyi vurdu! Köylerde, hayvancılık yapılamaz hale geldi. Son zamanlarda ithal hayvanlarda ŞARBON hastalığı görüldü. Sorumlusu kim? Daha belli değil! Niye? Çünkü ülkeyi yönetenler, bu ülkeyi yönetemediklerini biliyorlar. Yönetemeyenlerden sorumluluk beklenebilir mi? Tabii ki hayır! Ama bunun adını koymak lazım. Bu ülkeyi yönetemeyenler ve sorumluluk sahibi olmayanlar yönetimin başında! Yönetiyoruz diyorlarsa, bu ülkenin öz varlıkları nerede? Yerli ve milli olmak, ülkenin öz varlıklarına sahip çıkmak demektir! Daha dün ülkenin ŞEKER FABRİKALARI satıldı!!! Neden? Çünkü KÜRESELCİ ABİLERİ öyle istediler! Bize Bursa/Orhangazi’de kurmuş oldukları TATLANDIRICI Fabrikasında ürettikleri ürünleri satabilmek için… Bunun adı; VATANDAŞINA SAHİP ÇIKAMAMAKTIR! Yani sahip çıkılacağını mı bekliyorduk?! Tabii ki hayır! Burnumuzun dibinde Yunanistan’a 16 adayı peşkeş çekenler, fabrikaları haydi haydi veriverirler! Bizler bir karış vatan toprağının ne anlama geldiğini biliyoruz da yöneticiler neden bilmezler? Yerli ve milli olmak bu mudur?

Tarımda ne durumdayız biliyor muyuz? Dünyada kendi kendine yeten 7 ülkeden biriydik. Dünyaya tohum gönderen Anadolu İnsanı, HİBRİT Tohum ekmek zorunda bırakılıyor! Tohum Islah İstasyonlarımız neden kapatıldı? Şimdi çıkmış ortalığa vatandaşın biri “biz yerli ve milliyiz” diyor! Müslüman yalan söylemez! Söylüyorsa bir bildiği vardır! Yalan söylese de o yalan sayılmaz! Kısacası yalan söyleme hakkına sahip. Paradan korktukları kadar Allah’tan korksalar, bazı şeyler düzelir diyordu vatandaşın biri ama ülke nüfusunun büyük bir kısmını fakirleştirip, dini ve inançları kullanarak onları kendilerine muhtaç hale getirerek, bu ülkeyi yönetmeye çalışıyorlar! Yani dini ve inançları afyon gibi kullanıyorlar! İnsanları olmadık şeylere inanmalarını sağlıyorlar ancak şeyh ve şıhların desteklerini de alarak saltanat sürüyorlar! Şeyhler de saray yavrularında oturuyorlar. Onlar da insanları gizli ilimler yoluyla köleleştiriyorlar ve kendilerine bağımlı hale getiriyorlar! Yani kendileri zevk-u safa’da, diğer insanlar onların kölesi!

Açlık ortaya neyi çıkarıyor? Köleliği! Zaten Eski Düzce Milletvekilleri’nden Fevai Arslan; “Allah’ın bütün vasıflarını taşıyor” dememiş miydi? RTE için! Köleliği kabul eden bir vatandaş! Ancak bu söylem çok tanrılı inanışları hatırlatıyor! Normal bir insan böyle bir söylemde bulunur mu? Üstelik kendini müslüman olarak tanımlıyor!

Bu küreselci zibidiler elimizden hayvancılığımızı aldılar, tarımımızı aldılar. Eli kulağında aç kalacağız ve köleleşeceğiz! Saraylarda oturanlar, saray yavrularında oturanlar ve devletin şımarık çocukları sahiplerimiz olacaklar ve bizler de seyredeceğiz! Durum onu gösteriyor!

İŞTE AÇLIK BÖYLE BİR ŞEY… AKBABA ÇOCUĞUN ÖLÜMÜNÜ BEKLİYOR!

KÜRESELCİLER BU AKBABADAN DAHA VAHŞİ

BU FOTOĞRAFLARI ÇEKEN KEVIN CARTER PULITZER ÖDÜLÜ

ALMIŞTI ANCAK DAYANAMAYIP İNTİHAR ETMİŞTİ

 

Yorum Yaz »