BUNLAR MÜSLÜMANSA BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!

Kadri Uçmak 2019-10-06T20:36:31+00:000000003131201910 0
BUNLAR MÜSLÜMANSA BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!

SPM

PİÇ DAMAT SEZAİ, PİÇ NİHAT, PİÇ TEVFİK EFENDİ, PİÇ YENER BARDAKÇIOĞLU, PİÇ FATMA UÇMAM HACİOĞLU, PİÇ BEDRİYE HANIMEFENDİ, PİÇ AKİF UÇMAM, PİÇ AKİF UÇMAM’IN ABİSİ PİÇ İRFAN BAYAN, PİÇ ATİLA EFENDİ, PİÇ ALP EFENDİ, PİÇ YAŞAR EFENDİ, PİÇ AHMET HULUSİ TARİKATI’NIN MEHMET HOCASI, BÜYÜCÜ HOCA… ÇAYA, ÇORBAYA BÜYÜ YAPIP, MÜRİDLERİNE VERİP BİRİNİN İÇECEĞİNE, YEMEĞİNE BU BÜYÜYÜ KOYDURUP İNSANLARI KANDIRAN, ŞEREFSİZ BÜYÜCÜLER! BAZEN DE TELEPATİK YOL İLE İNSANLARIN KENDİ İSTEDİĞİNİ YAPMASINI SAĞLARLAR! BU HOCALAR İÇİN SADECE KENDİ MÜRİDLERİ ÖNEMLİ. DİĞER İNSANLARIN HİÇBİR ÖNEMİ YOK! (BU HOCA, DAMAT SEZAİ PİÇİNİN ‘MİTÇİ’ YETİŞTİRMESİ. YANİ FETÖ, AHMET HULUSİ DAYANIŞMASI. FAZLA DAYANIŞMAYIN ÇOCUK OLUR! SİZDE O KABİLİYETTE YOK, NE BOK OLACAĞI BELLİ DEĞİL! PİÇ FATMA UÇMAM HACİOGLİ, PİÇ AKİF UÇMAM VE PİÇ NİHAT’IN DA TARİKAT HOCASI. ASLINDA HEPSİ MİTÇİ BU PEZEVENKLERİN) VE BU PEZEVENKLERİN ETRAFLARINDAKİ KOYUN SÜRÜLERİ… EN ÖZELİ İSE ERCAN KİROĞLU DENEN PEZEVENK. BU VATANDAŞ FETÖ’NÜN İMAMLARINDAN, MİTÇİ (PİÇ DAMAT SEZAİ VE PİÇ TEVFİK EFENDİ’NİN SÜLALESİNDEN) AYNI ZAMANDA PİÇ ALP EFENDİ’NİN ORTAĞI İDİ. PİÇ ALP EFENDİ KİM? PİÇ ATİLA EFENDİ’NİN YETİŞTİRMESİ! 2 AY İÇERİSİNDE ORTAKLIKLARI BİTTİ! VE NE ZAMAN İŞ İÇİN BODRUM’A GİTSEM PEŞİMDEN BU ERCAN DENEN PİÇİ GÖNDERİYORLAR! İLK GİTTİĞİ YER İSE BODRUM’DA MATBAACININ İŞ YERİ.

BU PEZEVENKLER BANA RİCADA BULUNDULAR. BİR ŞİRKET KURUYORUZ. BİZE HEM BİR LOGO YAPIVER. BİR DE KÜÇÜK TANITIM İÇERİKLİ METİN YAZIVER. (YALANDAN KİM ÖLMÜŞ GRUBU. BU DA 2. İSİMLERİYMİŞ)

HAY HAY PEZEVENKLER DEDİM

LOGONUN AÇILIMI:

“SANAL PEZEVENKLER MERKEZİ”

EYYYY BOLULULAR;

-KİMİN OĞLUNA KİMİN KIZINI İSTEMEK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-KİMİN KARISINI, KIZINI, KİME PEŞKEŞ ÇEKMEK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-KİMİ KİME PAZARLAMAK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-BÜTÜN SOSYAL MEDYADA ‘SPM’ OLARAK ARADIĞINIZDA KARŞINIZA BİZ ÇIKARIZ NOKTA

SANAL PEZEVENKLER MERKEZİ

(YALANDAN KİM ÖLMÜŞ GRUBU)

PİSLİK AHLAKSIZ PEZEVENKLER…

BU ZİBİDİLERİN (PEZEVENKLERİN) HEPSİ BU ERCAN KİROĞLU DENEN ZİBİDİYE İNANDIKLARI İÇİN ONA BUNA PEZEVENK DEMEYE BAŞLADILAR! BU ZİBİDİYE TAM 1 AY BAKTIM (ABİ PARA YOK DEMİŞTİ. SİTİR GİT Mİ DESEYDİK! AMA 1 AY İÇERİSİNDE ALP EFENDİYLE ŞİRKET KURDULAR) VE 1 AY SONUNDA KOVALADIM. 2 AY SONRA DA NE GAZETE KALDI NE MATBAA… 2 CAMBAZ 1 İPTE OYNAR MI? OYNAYAMADILAR! BU ZİBİDİ İMAM OLDUĞU İÇİN GİZLİ İLİMLER DE MEVCUT! YANİ BÜYÜCÜLÜK TE VAR! BU PİÇİ, PİÇ NİHAT’LA DA TANIŞTIRMIŞTIM (YALIKAVAK’TA CLUP FLİPPER’DE PİÇ NİHAT’IN DEVREMÜLKÜNÜN OLDUĞU SİTE…) SENE 2006.

HEP SÖYLÜYORUM GENE SÖYLEYECEĞİM;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANACAĞIM…

SAYGI

Dünyanın her tarafında, insana saygı gösterirler! Ne zaman? Oruç tutmaya başlayan bir insan olduğunda… BU saygıyı gösteremeyen insanlar ise AŞAĞILIK olarak nitelendirilir.

SPM başlıklı yazımda belirtilen kişiliklerdir bu aşağılık insanlar! Bu aşağılık insanlardan saygı duymaları beklenmiyordu zaten…

Herneyse;

Gün gelecek, durumum iyice ağırlaşacaktı. İşte bu durumda bu aşağılık insan görünümlü kütleler, beni hastaneye götürmek isteyeceklerdi ve orada devletin yetkilerini kullanarak beni öldüreceklerdi (BU kadar net konuşuyorum). Bu yüzden ben, hastahaneye götürülmemi istemedim. Çünkü 35 yıl bana kendi iradelerini dayatıp, istediklerine ulaşamayan bu aşağılık insanların İRADELERİ ile BİLE ölmeyi kendime yediremem. Kendi iradem ile çıkmış olduğum yolda sona gitmeyi yeğlerim.

Bakın bu aşağılık irade nasıl bir şey? 77 yılında sigortalılığım başladı. Biliyor musunuz? Hala emekli olamadım! Çünkü nerede işe başlasam işyeri sahibi ile beni papaz ettiler.

Bunu neden yapıyorlar? Çünkü bana kurdukları kumpas sonucunda korkudan beni sürekli kontrol altında tutmak ihtiyacı duydukları için… Be Emine Kadının çocukları! Götünüzden bu kadar korkacaktınız bu kumpasa ne gerek vardı?

Söyleyeyim. Bu aşağılık irade, kariyer yapabilmek için diğer insanların omuzlarına basa basa yükselir. Sonra da insanlara ahkâm kesmeye başlar! Kendilerine karşı gelenleri ise DEVLET ile sürtüşüyor konumuna sokarlar!

Şimdi sizlere bir soru sorayım. BU aşağılık insanlar sizce devleti temsil edebilirler mi? Daha açıkçası; O.ÇOCUKLARI devleti temsil edebilirler mi? DEVLET, O.ÇOCUĞU yetiştirmeyecek. ADAM yetiştirecek. İnsanlara iftira atmadan, insanlara yanlış yaptıkları yerlerde de burnundan fitil fitil getirecek! DEVLET işte böyle adamlardan oluşur ise o devlet, o ülke dünyada saygı duyulan bir devlet haline gelir. Şimdiki halini herkes görüyor! İki dudak arasından biri bir üflüyor, kendilerini devlet diye gören herkes esas duruşa geçiyor!

Ancak bir şey belirtmek istiyorum. Hani kumpas kurmuştunuz ya, hani elinizde belge diye sunduğunuz o kağıt parçaları var ya o kağıt parçalarını götünüze sokacağımı söylemiştim. Ne olur kusura bakmayın. O kağıt parçaları için sözümü tutamadığım için ben de çok üzgünüm.

Şu sözümü bir kez daha tekrar etmek istiyorum;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM,

VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK!

AŞAĞILIK İNSANLAR

AŞAĞILIK; O.ÇOCUĞU DAMAT SEZAİ, O.ÇOCUĞU NİHAT, O.ÇOCUĞU TEVFİK, O.ÇOCUĞU YENER BARDAKÇIOĞLU, O.ÇOCUĞU ATİLA EFENDİ, O.ÇOCUĞU ALP, O.ÇOCUĞU İRFAN BAYAN, O.ÇOCUĞU BEDRİYE HANIMEFENDİ, O.ÇOCUĞU FATMA UÇMAM HACİOĞLU, O.ÇOCUĞU AKİF UÇMAM, O.ÇOCUĞU YAŞAR EFENDİ, O.ÇOCUĞU MEMET HOCA! (ANNEMİ VE BABAMI İLGİLENDİREN SÖZCÜKLERDE ONLARI HEP HARİÇ TUTUYORUM).

RABBİM SİZE;

EVLATLARINIZ, TORUNLARINIZ KARŞINIZDA ERİRLERKEN, HİÇBİR ŞEY YAPAMAMANIN ACISINI YAŞATSIN!

BİR DEVLET VATANDAŞINA BEDDUA ETMEYİ ÖĞRETİYORSA, O DEVLETTEN HİÇ KİMSEYE FAYDA GELMEZ. DEVLET SİZİN GİBİ PEZEVENKLERDEN TEŞEKKÜL EDERSE, İŞTE ÜLKENİN DURUMU ORTADA…

BU AŞAĞILIKLARIN BİRKAÇI BİRARAYA GELMİŞ VE BANA DAHA ÖNCE AÇMIŞ OLDUKLARI TAYYİP’E HAKARET DAVALARI DOSYALARINI BİRLEŞTİRMİŞLER VE BİR DAVA DAHA AÇMIŞLAR! BİR DE POLİS GÖNDERMİŞLER EVE… BİRLİKTE GİTTİK 2.ASLİYE CEZA YAZI İŞLERİNE.. BAKTIM DOSYANIN SAVCISI YOK. SORULARI YAZI İŞLERİNDE BİR MEMURE SORUYOR. NORMAL BİR DOSYA OLMADIĞINI ANLADIM VE BU DAVAYI KABUL EDİP ETMEME ŞANSIMIN OLUP OLMADIĞINI SORDUM. KABUL EDECEKSİNİZ DEDİLER. DEVLET VATANDAŞINA YALAN SÖYLER Mİ? BU AŞAĞILIKLAR SÖYLETTİRİYOR. DEVLETİ TEMSİL EDENLERİN DEVLETİ NASIL KULLANDIKLARININ ÖRNEĞİ BU…

BUNU NEDEN YAPIYORLAR?

BENİM KAMU HAKLARIMDAN YARARLANMAMI ENGELLEMEK İÇİN. ŞİMDİYE KADAR NEDEN EMEKLİ OLAMADIM? ALGILAYABILİYOR MUSUNUZ? ÇÜNKÜ HER DAVADAN SONRA 5 YIL KAMU HAKLARINDAN YARARLANMAM MÜMKÜN OLAMIYOR! EN SON 2013 YILINDA KAMU HAKLARINDAN YARARLANMAM 5 YIL ERTELENMİŞTİ. HANGİ YILDAYIZ? 2018. KAMU HAKLARINDAN YARARLANAMAMAM 5 YIL DAHA ERTELENMESİ GEREKİYOR ONLAR İÇİN…

BU ZAVALLILAR İÇİN NEDEN AŞAĞILIK SÖZCÜĞÜNÜ KULLANIYORUM? SANIRIM ALGILADINIZ.

YAŞAYAN AİLE BİREYLERİNE;

BENİM MİRAS HAKLARIMI ÇALDINIZ. SİZLER HIRSIZSINIZ! ÇOLUĞUNUZDAN, ÇOCUĞUNUZDAN HATTA TORUNLARINIZDAN ÇIKSIN. ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLMAYAN DA CANINDAN BULSUN! SİZE BU KONUDA YARDIM EDEN VE DESTEK VEREN HERKESİN ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN HATTA TORUNUNDAN ÇIKSIN, ÇOLUĞU ÇOCUĞU YOKSA CANINDAN BULSUN!

BİR DEVLET VATANDAŞINA BEDDUA ETMEYİ ÖĞRETİYORSA, O DEVLETTEN HİÇ KİMSEYE FAYDA GELMEZ. SANIRIM KİNDAR NESİL BÖYLE YETİŞTİRİLİYOR!

35 YILDIR BU TÜR DAVRANIŞLARI SERGİLEDİNİZ. BU DAVRANIŞLARINIZ EĞER İSLAMI TEMSİL EDİYORSA, BUNLARIN İSLAMDA YERİ VARSA, SİZ İSLAMSANIZ, BEN İSLAM DEĞİLİM.

EN SON OLARAK HEP SÖYLEDİĞİM SÖZÜMÜ SÖYLÜYORUM;

“BEN HAKLIYIM, BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM. VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK”.

ÇÜNKÜ DOĞRUYU BİLMİYORSUNUZ…

HİÇ KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK. YEDİĞİNİZ BOKLARI KENDİNİZ AÇIKLAYIN! BİRGÜN VİCDANLARINIZ GÖTÜNÜZÜ PARMAKLAYACAK, SİZİ RAHATSIZ EDECEK. BU KUMPASI AÇIKLAYIN, AÇIKLAYIN DİYE… AMA AÇIKLAYAMAYACAKSINIZ!

BEN NOKTAYI KOYDUM. SIRA GÖTÜNÜZÜN PARMAKLANMASINA GELDİ. AŞAĞILIK İNSANLAR, AŞAĞILIK İNSANLAR!..

HİÇ KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK.

HEP SÖYLEDİĞİM SÖZÜMÜ TEKRAR EDİYORUM;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM,

VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK.

DAMAT SEZAİ PİÇİ; 2,5 TRİLYONU BEN GÖRTÜRMEDİM! MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI HAZIRLAR!

BU SAHTEKÂRLARA ŞİMDİ DE YENİ BİRİ KATILMIŞ! YAŞAR EFENDİ DİYE BİRİ. BODRUM’DA ELİNDE KUMPASA AİT BİR TAKIM KÂĞIT PARÇALARINI ONA BUNA GÖSTERİP NEMALANMAK İSTİYORMUŞ! BU YAŞAR EFENDİ MİT’Çİ… NEDEN BU TAVIRLAR İÇİNDE OLDUĞUNU AÇIKLAYAYIM, 20 YIL ÖNCESİNE DAYANIYOR MEVZUU. DAMAT SEZAİ PİÇİ KENDİSİ İLE TERMİK SANTRAL MÜDÜRÜ AKİF BEYEFENDİ İLE BAĞ KURMUŞ! DAMAT SEZAİ SENARYOLARINI AKİF EFENDİ’YE AKTARIYOR, AKİF EFENDİ İSE YAŞAR EFENDİ’YE AKTARIYOR VE YAŞAR EFENDİ KÖPEKLİĞİNİ YERİNE GETİRMİŞ OLUYOR! O KAĞIT PARÇALARI İLE NEYAPMAYA ÇALIŞIRSAN ÇALIŞ! O KAĞIT PARÇALARI BİR GÜN SENİN DE GÖTÜNÜ PARMAKLAYACAK YAŞAR EFENDİ! YAŞAR EFENDİ 20 YIL ÖNCE YA DA 18 YIL ÖNCE YEDİĞİ BOKLARI KAPATABİLMENİN ÇABASINDA… KAPATTIRILMAZ YAŞAR EFENDİ KAPATTIRILMAZ! İNSAN YANLIŞ BİR ADIM ATTIMI YA DA ATTIRILDI MI, O YANLIŞ ADIMIN ESİRİ OLACAKTIR! AMA SEN BENİM ESİRİM OLACAKSIN YAŞAR EFENDİ!

GELELİM ASIL KONUYA;

ANNEYİ YAKLAŞIK 2,5 YIL ÖNCE KAYBETTİM. KAYBETTİM DİYORUM. ÇÜNKÜ ANNE ONLARI HİÇ İLGİLENDİRMEDİ. YALNIZCA ELİNDEN PARASINI VE MALINI ALDILAR. BUNDAN GAYRISI ONLARI İLGİLENDİRMEDİ. GENE ÇÜNKÜ ANNE HASTA YATAĞINDA YATARKEN DEDİM Kİ ONLARA “BİRAZ DA SİZ PARA GÖNDERİN DAHA İYİ BAKILSIN” DEDİM. AKİF UÇMAM’IN BANA SÖYLEDİĞİ İSE GARİPTİ! “BENİ İLGİLENDİRMİYOR!” 4,5 YIL BOYUNCA BİR 25 KURUŞLARINI GÖRMEDİM AMA MALINA MÜLKÜNE GELİNCE HEPSİNİ KENDİLERİNE ALDILAR! BUNA BENZER BİR DURUM DA BABA RAHMETLİ OLUNCA ORTAYA ÇIKTI. BU SEFER O.ÇOCUĞU DAMAT SEZAİ VE O.ÇOCUĞU FATMA UÇMAM HACİOGLİ “ÖLEN ÖLMÜŞ” DİYEREK DAVA AÇILMASINI İSTEMEDİLER. NASIL Bİ ŞEYDİR, NASIL BİR YAVŞAKLIKTIR BU?! FELLİK FELLİK PARA ARADIM. BULDUM. AMA SONUCA GİDEMEDİK! UTANIN O.ÇOCUKLARI UTANIN! TRAFİK KAZASINI TAKİP EDEN GÖREVLİ BANA “ABİ KESİNLİKLE BU ARABA, BUNU SONUNA KADAR TAKİP EDİN” DEDİ VE ADRESİ VERDİ. GİTTİM BARTIN’A KADAR… BARTIN’A GİDERKEN HERKES KARŞI ÇIKTI. TEK BAŞINA ORALARA GİDİLİR Mİ? HELE HELE BÖYLE BİR KONUDA DİYE! BEN GİDERİM DEDİM VE YOLA ÇIKTIM. EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜ BULDUM. İLGİLİ SERVİSE ÇIKTIM VE İLGİLİ KİŞİ İLE GÖRÜŞTÜM. EVE KADAR GİTTİK. GARAJIN KAPISI BİR AÇILDI ‘MAVİ MERCEDES’. ADAM ALMANYA’DA ÇALIŞIYORMUŞ.

ŞİMDİ DİYECEKLER Kİ; “YALAN SÖYLÜYOR” AYNEN BUNU SÖYLEYECEKLER. BEN KENDİMİ KANITLAMA CİHETİNE GİTMEM. DOĞRU BİR TANEDİR!

ŞİMDİ BEN ŞUNU SORUYORUM;

ANA VE BABAYI BU KADAR HİÇE SAYAN İNSANLARA DEVLET NE KADAR GÜVENİR? BENCE HİÇ GÜVENMEMELİ!

GELELİM BODRUM’DAKİ CHP’Lİ MİTÇİLER VE GAZETECİ MİTÇİLERE. BU GERİ ZEKÂLILAR BENİ NEREDEN TANIRLAR? BİRÇOĞU HİÇ TANIMAZ! BODRUM’DA BERABER ÇALIŞTIĞIM HERKES BU PEZEVENKLERİN, BU OROSPU ÇOCUKLARININ YETİŞTİRMESİ OLDU BU O.ÇOCUKLARI ONLARA NE SÖYLERLERSE PAPAĞAN GİBİ BU SÖZLERİ TEKRAR EDİYORLAR! MENFAAT! YAPACAK BİR ŞEY YOKTUR! BİR DE KUMPASLA İLGİLİ DİYE BİR TAKIM KÂĞIT PARÇALARINI SAĞA SOLA GÖSTERİYORLAR! BU NOKTADA BU İNSANLAR “KAREKTERSİZLİK VE KİŞİLİKSİZLİK ÖRNEĞİ”VERMİŞ OLUYORLAR. O KÂĞIT PARÇALARININ NE ANLAMA GELDİĞİNİ NEREDEN BİLİYORLAR? NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMİYORLAR. DOLAYISI İLE DE KÖPEKLİK ETMİŞ OLUYORLAR! FAZLA ÜSTÜNDE DURMANIN DA BİR ANLAMI YOK! BODRUM’DA CHP’Lİ MİTÇİLER VE GAZETECİ MİTÇİLER BENİM İÇİN “MÜSLÜMAN DEĞİL” DİYE AÇIKLAMADA BULUNMUŞLAR. ACABA BASIN AÇIKLAMASI MI? BAKIN SİZE BİR ŞEY SÖYLEYEYİM. EĞER BU O.ÇOCUKLARI MÜSLÜMAN İSE BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM! SON BOLU’YA GİDİŞİMDE ETRAFIMDA BİR SÜRÜ İNSAN TAKİBİNDEYİM. HER GİTTİĞİM YERE YA BİR TELEFON GELİYOR YA DA BİR KİŞİ GELİYOR. DİYORLAR Kİ “BU ADAM MÜSLÜMAN DEĞİL!” BOLU’DAKİ O.ÇOCUKLARI. O.ÇOCUKLARINDAN MÜSLÜMAN OLMAZ! SİZLER BİZ MÜSLÜMANIZ DİYORSANIZ, BEN MÜSLÜMAN DEĞİLİM!

HER NEYSE…

SON OLARAK BUNU YAZMAK DURUMUNDAYIM. BENİM ÜLKEMDE BİR TAKIM ZİBİDİLER AYIP DİYE, BUNLAR KONUŞULMAZ DİYE BİR SÜRÜ SÖYLEM ÜRETİYORLAR! NEDEN? ÇÜNKÜ KENDİ İŞLERİNE ÖYLE GELİYOR. ANNE RAHMETLİ OLDU VE DEFİN İŞLEMLERİ BİTTİ. BİR HAFTA SONRA KIZ KARDEŞİNİN EVİNDE KAHVALTI YAPACAĞIZ. EVET KAHVALTI YAPTIK. BANA ORADA BULUNANLAR; O.ÇOCUĞU TEVFİK, O.ÇOCUĞU FATMA UÇMAM HACİOGLİ, O.ÇOCUĞU AKİF UÇMAM, O.ÇOCUGU BEDRİYE HANIMEFENDİ KENDİ ARALARINDA ANLAŞIYORLAR VE KAHVALTIDA BANA BİR ŞEY YEDİRİYORLAR. O.ÇOCUĞU FATMA UÇMAM HACİOGLİ ISRARLA ŞUNU DA YE ŞUNU DA YE DİYEREK HER NE İSE ONU YEDİM. ÇOK YAKIN ZAMANDA ALGILADIM NE OLDUĞUNU. İNSAN KENDİSİNİ BİLMEZ Mİ? EĞER BİR İNSANIN “ERKEKLİĞİ BAĞLANIRSA” NE OLUR? 2,5 SENEDİR NASIL YAŞADIĞIMIN FARKINDA DEĞİLİM. TAM 5 TANE ŞİFACIYA GİTTİM. İLK GİTTİĞİM ŞİFACI TAM 1 YIL OYALADI. ŞİFA VERMEDİ. 2.ŞİFACIDAN HİÇ BİR ŞEY ANLAMADIM. ADAMA 10’LARCA TELEFON ETTİM TELEFONA ÇIKMADI. 3.ŞİFACIYA GİTTİM. 2. GÜN BANA 3 AY SONRA GEL DEDİ. BAKTIM HEPSİNİN MANTIĞI AYNI HEP UZATIYORLAR. NİYE? PARASI BİTSİN, BİZE GELSİN! 4.YE GİTTİM. 2 AY İÇERİSİNDE ÇÖZERİZ DEDİ. SONRA BİR GÜN 5. AYA UZADI. ONU DA BIRAKTIM. 5.DE NE YAPTIĞINI ALGILAYAMADIM. AMA GENEL ANLAMDA ŞİFACILARA GİTTİĞİMDE KENDİMİ PARA AĞACI GİBİ HİSSETTİM.

BU ŞİFACILARA HİÇBİR ŞEY SÖYLEMİYORUM. MADDİ VE VARSA MANEVİ HAKLARIMI HELAL ETMİYORUM.

AMA BİLİYORUM Kİ BU AŞAĞILIK TAKIMI O.ÇOCUKLARI BİRÇOK SPEKİLASYON ÇIKARDILAR.

AŞAĞILIK TAKIMININ O.ÇOCUKLARINA DİYORUM Kİ;

“SİZİN MÜSLÜMANLIĞINIZIN TA AMK!”

KÜÇÜK BİR VASİYET;

BİLİYORUZ Kİ 60 YAŞINDAN SONRA İNSANLARA NE OLACAĞI HİÇ BELLİ OLMAZ. ONUN İÇİN;

-BOLU’DAN BENİ TANIYAN HİÇ KİMSE BENİM CENAZEME KATILMAYACAK!

-AİLE BİREYİ YA DA AKREP AKRABALAR BENİM CENAZEME KATILMAYACAKLAR!

“SİZLERİN MÜSLÜMANLIĞINIZIN TA AMK!”

KALEMİMİ BANA DEVLETİN GÜCÜ İLE SALDIRANLARA KARŞI KULLANDIM! AMA MESLEĞİME HİÇ İHANET ETMEDİM!

AKİF UÇMAK: ANAMIN OĞLUYDU

FATMA UÇMAK: BABAMIN KIZIYDI.

BU KADAR…

Yorum Yaz »