BAŞKAN UYAR: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kadri Uçmak 2018-11-03T21:04:14+00:000000001430201811 0
BAŞKAN UYAR: “BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Urla’da emekçilerin büyük buluşması

Urla Belediyesi Dayanışma Kahvaltısı Şantiye Alanı’nda gerçekleşti. Tüm personelin bir araya geldiği kahvaltıda birlik ve berberlik mesajları verildi.

Urla Belediye Şantiye Alanında düzenlenen kahvaltıya Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar, İzmir Milletvekili Kani Beko, DİSK- Genel İş 4 Nolu Şube Başkanı Şükret Sevgener ve yönetimi katıldı. Biz büyük bir aileyiz, ailemizin bütün fertlerini burada görmekten dolayı çok mutluyum diyen Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar; “Ben hiçbir zaman keşke demedim. Her zaman iyi ki dedim. Ama bu iyi ki yi sizler dedirttiniz bana. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Hepimiz Urlamız için vatandaşımız için çalışıyoruz. Bütün çalışma arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BEKO’DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

DİSK Eski Genel Başkanı CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Urla’da tüm belediye çalışanlarının sendikalaşması için Başkan Sibel Uyar’la yaptıkları görüşmeleri anlattı. Beko; “Sendika Genel Başkanı iken Türkiye’de sendikalaşmaların önüne büyük engeller konulduğu dönemde taşeron işçilerinizin sendikalı olması için çalışma yapmak istiyoruz önerimize Başkanımız bir tek işçimiz bile sendikasız kalmasın sözleriyle bize büyük destek verdi. Emeğe, emekçiye ve sendikalaşma anlayışına verdiği desteklerden dolayı emek dostu başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz »